fbpx

השקעות לעצלנים - השקיעו ללא שום ניסיון

מעוניינים בהשקעה קלה ומוכנים לקחת סיכון?
קיבצנו עבורכם את כל אתרי ה-HYIP ואתרי השיווק הרשתי שאנו מושקעים בהם בזמן אמת

לפני שנתחיל, אם אין לכם עדיין ארנק קריפטו זה הזמן לפתוח אחד,
רוב האתרי השקעות שבהם אנו משקיעים עובדים עם מטבעות דיגיטליים בלבד

הפעולה מאוד פשוטה ולוקחת דקות ספורות, צירפנו לכם כאן מדריך בוידאו

איך קונים קריפטו, מדריך באנגלית

איך לשלוח ולקבל כסף בארנק אקסודוס מדריך באנגלית

סוגי אתרים להשקעה

כורי ביטקוין

אתרי כריית ביטקוין נפוצים מאוד בתחום אתרי ה-HYIP ומציעים אחוזי תשואה שנאים לרוב בין 1% ל-15% ביום. אתרים שמציעים מעל 5% ביום לרוב נופלים תוך לא יותר מ-3 חודשים למעט מקרים בודדים, לכן, כשאתר כזה מופיע התזמון חשוב מאוד, מי שהשקיע בימים הראשונים מרגע הקמת האתר לרוב הרוויח ומי שהגיע מאוחר מדי מפסיד.

מסחר עם AI (בינה מלכותית)

אתרי מסחר לא רגולטיביים נפוצים גם הם מאוד בתחום אתרי ה-HYIP ומציעים אחוזי תשואה שנאים לרוב בין 1% ל-15% ביום. אתרים שמציעים מעל 5% ביום לרוב נופלים תוך לא יותר מ-3 חודשים למעט מקרים בודדים, לכן, כשאתר כזה מופיע התזמון חשוב מאוד, מי שהשקיע בימים הראשונים מרגע הקמת האתר לרוב הרוויח ומי שהגיע מאוחר מדי מפסיד.

מכפילים (double)

נישה עם סיכון גבוהה מאוד, מאוד לא צפויה ומאוד בעייתית, אתרים כאלה יציאו לכם הכפלה של הכסף שלכם תוך זמן קצר, לדוגמא: תשקיע עכשיו ועוד 14 ימים נתן לך 200% על הכסף שלך שהשקעת, אתרים כאלה לרוב לא מחזיקים יותר מ-3 סבבים או שאפילו נופלים כבר בסבב הראשון. לכן, לא מומלץ להכנס עם סכומים גדולים.

אתרי צפייה בפרסומות

אתרי צפייה בפרסומות או בסרטונים זוהי גם נישה מוכרת מאוד בתחום אתרי ה-HYIP שמחזיקה לרוב מספר חודשים עקב האמונה של המשקיעים שמדובר בהזדמנות לגיטימית, אם אתם רוצים משהו סולידי יחסית אז כניסה לאתר כזה בימים הראשונים יכולה להכפיל או אפילו לשלש את ההשקעה שלכם עד שייסגר.

משחקי HYIP

אתרי משחקים בהם אתם יכולים לרכוש שחקנים או כלי משחק אונליין כדי לייצר תשואה מההשקעה שלכם, לרוב, תשלמו X כסף על דמות שתניב לכם לדוגמא כ-1% ביום למשך 200 ימים, ככה, תוכלו להכפיל את ההשקעה שלכם על דמויות משחק שונות שרכשתם.
אתרים כאלה גם מחזיקים לרוב מספר חודשים תלוי בפופולאריות שלהם.

אתרי STAKING ו-SHITcoins

למה קראתי לזה SHITcoins? כי זה בדיוק מה שזה, אתרים שמציעים לכם להשקיע במטבע שקרי כלשהו שלא באמת יונפק אי פעם בבורסה שמכבדת את עצמה בעד תשואה, אותם אתרים יציאו לכם גם STAKING שזה השקעה בעבור תשואה יומית. אתרים כאלה מחזיקים גם לרוב מספר חודשים וניתן להרוויח בהם, אך אל תפתחו ציפיות לעתיד.

לסיכום: מזה אתרי HYIP

אתרי HYIP (High Yield Investment Programs) 
הינם אתרי השקעות לא רגולטיביים לא מפוקחים המהווים בתוכם סיכון גבוהה במיוחד למשקיעים שנכנסים מאוחר

אתרים רבים כאלה גם מחזיקים שנתיים שלוש ומשלמים למשקיעים כמו שעון שוויצרי עד שלבסוף נופלים, אתרים אחרים נופלים לפני וחלק אפילו על ההתחלה. ולכן, יש אתרי "מוניטורים" אתרים לניתור ההצעות השונות שבהם ניתן לראות את וותר האתר, הקוד שעליו האתר בנוי, הוכחות משיכה ועוד מידעים נוספים ושיטות לניתוח איכות הפרוייקט וכמות ההשקעה בו המעידה כמובן על תוחלת החיים של הפרוייקט.

לסיכום: מעט מפוקפק, אבל אם עובדים נכון ולא קופצים על כל הצעה שצצה ניתן להרוויח לא מעט כסף

כמו שסימבה אומר "מלוכלך אבל משביע!"

כמה מרוויחים?

ChainMine – תכנית פעילה
ההשקעה שלנו: $500
מעל 300% תשואה (עד כה)

ITP – תכנית פעילה
ההשקעה שלנו: $2,000
מעל 150% תשואה (עד כה)

IvoryHash – תכנית סגורה
נפתחה מחדש לפני 14 יום תחת המותג AvalonHash
ההשקעה שלנו: $84
מעל 6,000% תשואה עקב מצטרפים תחתינו

איפה מתחילים?

אפשר להתקדם בתחום בעזרת קבוצת הטלגרם שלנו שבה אנחנו מצרפים קישורים לאתרים שבהם אנחנו משקיעים כולל המלצות מתי לצאת בזמן, אפשר גם להכנס לאתר המוניטור Lords Of MLM כפי שמוסבר בסרטון שבראש הדף שם תוכלו לעבור על הצעות HYIP חדשות ואו יציבות שבהן ניתן להשקיע כדי (בתקווה) לייצר תשואות גבוהות ככל האפשר, בהצלחה 🙂

המומלצים

מעודכן 04/11/23
כורה ביטקוין עד 8% ביום נוצר ב-22/10 (סיכון גבוהה):
IvoryHash חזר במיתוג חדש ופעיל 13 ימים
https://www.avalonhash.io/?ref=K1K2oPDM

תכנית יציבה מאוד (סיכון גבוהה):
ITP – הכנסה מרובוט למסחר

https://itpro.top/user/reg/?inviteCode=5YK9LX

מערכת פרסום ורווחים ממודעות:
https://www.affiliateadvertising.club/?johnelgort

כורה ביטקוין עד 15% ביום נוצר ב-02/11 (סיכון גבוהה):
https://applehash.net?ref=hyiplord

מערכת להכנסה ממסחר AI:
https://9xprofits.com/register/9XP517266/right

חשוב לחדד: באתר ובקבוצה יש פרסומים של אתרים שמציעים תשואות גבוהות לאנשים, מטבע הדברים חלק מאותם אתרים בעלי סיכון גבוהה, אנו משתפים אותם למטרות לימוד ומחקר וחולקים את החוויה שלנו איתם, אנו לא לוקחים אחריות על ההחלטות שלכם, אנו לא לוקחים אחריות על הפסדים של כסף במידה ויהיו, אנו לא שותפים בשום צורה או דרך לאתרים אלו, אנו לא יועצי השקעות ולא מתיימרים להיות יועצי השקעות ואין לקחת את המידע שאנו מספקים כתחליף ליעוץ השקעות.