מסחר בבורסה או השקעה בנכס דיגיטלי השוואת סיכונים ותשואות

מסחר בבורסה או השקעה בנכס דיגיטלי השוואת סיכונים ותשואות

תוכן עניינים

קורסים למסחר בבורסה/מסחר יומי/פורקס/שוק ההון/מסחר במניות (ועוד מגוון שמות מפוצצים) מציפים את השוק הישראלי כמו פטריות אחרי הגשם, אך מה עומד מאחורי ההבטחות המפוצצות של המכללות היוקרתיות למסחר בשוק ההון?

עובדה בשטח: 96% מהסוחרים מאבדים את כספם כבר בשנה הראשונה:

מסחר בבורסה כרוך בסיכון גבוהה מאוד. בין אם הסוחר משתמש במינוף או לא, הסיכון עדיין קיים. מניה או מטבע שערכם צונח תוך זמן קצר (נפוץ מאוד בקריפטו) עלולים לשרוף תיק השקעות במהירות בזק וברוב המקרים בהם הסוחר חסר ניסיון וללא תמיכה מקצועית תיק ההשקעות ייעלם ללא התראה מוקדמת.

מסחר בבורסה או השקעה בנכס דיגיטלי השוואת סיכונים ותשואות
מתוך אתר כלכליסט


מנטורים רבים ומכללות שונות ילמדו אתכם שעליכם להיות מחושבים ומלומדים כדי לסחור בשוק ההון בצורה נכונה, כדי לעשות "הימור מחושב" – סוחרים רבים בעלי ניסיון רב וידע מקיף בניתוח טכני וניתוח פונדמנטלי איבדו את כל הונם בהשקעות מחושבות וחכמות מאוד לכל הדעות.

 

"הימור מחושב" – מסחר בבורסה זהו הימור לכל דבר:

כל הקונספט של מסחר בבורסה זה ללמוד שנים על גבי שנים ניתוחים וחישובים שונים ולבסס מנטליות של סוחר מחושב רק כדי לבצע תחזיות משוערות של עלייה או ירידה בשווי של מטבעות מניות וסחורות שונות.

בדיוק כמו חובבי ספורט שיושבים ולומדים את מבנה קבוצות הכדורגל המתחרות במשך שנים שנפגשים בתחנה של פייס למלא צ'אנס 3 פעמים ביום בזמן שהם שורפים משכורת אחר משכורת על מילוי טפסים כי הרי הם המומחים המלומדים ויודעים בעל פה את החוזקות והחולשות של כל קבוצה וקבוצה. ובצורה משעשעת גם הם חוזרים על אותו מוטו "זה לא הימור, אין לי שום בעיית הימורים! זה הימור מחושב".

 

לוטו טוטו צ'אנס מסחר במניות הימור הימורים
דוכן לוטו. אילוסטרציה: שאטרסטוק


סוחר טוב יודע מתי להפסיק ולא להמשיך ולהילחם על השקעה לא טובה, סוחר טוב יודע מתי לשים גבולות לעצמו ולא להיכנס למלחמות של אגו ותסכול עם עצמו אשר יגרמו לו להפסיד את כל כספו, ממש כפי שמלמדים מהמרים בקזינו "תדע מתי להפסיק, אל תמשיך בכוח ושים את האגו בצד". מנטליות של סוחר הינה אותה מנטליות של מהמר המנהל מלחמה פנימית עם עצמו יום אחר יום בניסיון נואש לשים סוף להימורים מיותרים ששורפים את כל כספו.

לסיכום: מסחר בבורסה זה להרוויח בגדול או להפסיד בענק

סוחרים ללא ניסיון מתנהלים כלכלית כמו מהמרים ולא יודעים מתי לעצור, אפילו כשהם מפסידים את כל הונם. גם סוחרים משופשפים מאבדים כספים רבים וברוב העסקאות נכשלים. ובעיה גדולה עוד יותר היא שרוב הסוחרים משתמשים במינוף כדי להגדיל רווחים אך עם זאת שוכחים שמינוף הוא חרב פיפיות.

מתוך אתר גלובס


עשרות אלפי ישראלים הפסידו כספים רבים במסחר בבורסה או אפילו מסחר בפורקס ומסחר באופציות בינאריות עם חברות חוקיות וחברות שמאוחר יותר הוכרזו כהונאות פיננסיות מתוחכמות, שוק ההון הורס את כלכלתם של 96% מהסוחרים בו, בדיוק כמו מפעל הפייס, אס בוכה קינג זוכה והבית תמיד זוכה למעט מקרים יוצאי דופן.

 

השקעה בנכס דיגיטלי – השקעה סולידית אחוזי הצלחה הוגנים

נכס דיגיטלי זהו עסק מסודר שנבנה בצורה חכמה ועם אסטרטגיה שיווקית מסודרת של מומחי Investa. מעל 35% מהלקוחות שלנו מתחילים לייצר הכנסה פסיבית כבר בשנה הראשונה ובשנה החמישית הממוצע של בעלי נכסים דיגיטליים מניבים הינו 115% תשואה שנתית מסך ההשקעה.

לא מדובר בחיזוי של שווי מניות סחורות או מדדים, מדובר בנכס שנשאר שלנו לשנים רבות שאותו ניתן גם למכור למרבה במחיר ולעשות עסקת "אקזיט" כדי להחזיר את ההשקעה ולצאת ברווח.

רוצים להקים עסק דיגיטלי עוד היום?
הרשמו כאן בטופס למטה למידע נוסף